Strategia dla EDUKACJI NA NOWO z TIK w tle (pobierz)

Celem projektu jest wprowadzenie zmian w środowisku szkolnym, pozwalających w optymalny sposób przygotować młode pokolenie do dalszej nauki oraz podjęcia w przyszłości satysfakcjonującej pracy. Zmienione podejście i metody nauczania ułatwią wszechstronny rozwój uczniów. Rozwój ten powinien dotyczyć w szczególności kompetencji społecznych, a w tle wykorzystywać dostępne technologie.

Więcej informacji: +48 537 987 067, biuro@edukacjananowo.pl

Marlena Plebańska, ekspert w zakresie e-edukacji.

1. Agnieszka

Witam, czy państwo prowadzą szkolenia dla rad pedagogicznych (12 osób) na terenie placówek woj. dolnośląskiego? Interesuje mnie szkolenie „TIK w edukacji na nowo”, a dokładniej chodziłoby o propozycje pracy z urządzeniami mobilnymi. Jeśli tak, to proszę o podanie ewentualnej ceny szkolenia.
    Z góry dziękuję, Agnieszka Pater

• Katarzyna Płaza

Dzień dobry, dziękuje za zainteresowanie ofertą i przed chwilą pozwoliłam sobie przesłać na Pani adres kilka dodatkowych pytań z prośbą o odpowiedź.
      Adres z którego wysłałam wiadomość kplaza@edukacjananowo.pl – pozdrawiam ciepło,
      Katarzyna Płaza

Submit a Comment