Image

Blog

Blogi naszych autorów

pedagog, trenerka, koordynatorka programów i projektów krajowych oraz międzynarodowych (m.in. z zakresu edukacji kulturalnej), nauczycielka wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 125 „Pod Złotym Promykiem” w Warszawie. Pisze artykuły, prowadzi szkolenia i warsztaty dla studentów Wydziału Pedagogicznego UW oraz nauczycieli z całej Polski z metody projektów badawczych, edukacji matematycznej, edukacji medialnej, metod aktywizujących. Wiceprezeska Fundacji Przestrzeń dla Edukacji
Latest Posts | By Magdalena Milczewska
Mniej znaczy więcej
6 lat ago

Mniej znaczy więcej

Coraz częściej mówi się o fińskim cudzie edukacyjnym. Popatrzmy jak i gdzie się zaczyna. Przestrzeń, jasne ściany, drewniane meble. To tu mniej znaczy więcej. W myśl tych samych zasad i estetyki tworzy się przedszkola w Islandii, Norwegii czy Danii.
Read More

Przedszkole pełne kultury
6 lat ago

Przedszkole pełne kultury

Edukacja kulturalna w przedszkolu? Prawda że brzmi poważnie? Może nawet zbyt poważnie jak na przedszkolaki? Ale czy do rozpoczęcia przygody z kulturą i sztuką trzeba być odpowiednio dorosłym?
Read More

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij